Na tej stronie pobierzesz program:

Bolek i Lolek - Angielski dla najmłodszych

Opis:
Program zaprojektowany został jako ciekawy i efektywny sposób na pierwszy kontakt dziecka z językiem angielskim. Zawiera ponad 30 różnorodnych, niestresujących gier i zabaw mających na celu wprowadzenie i utrwalenie podstawowych słów i zwrotów opisujących świat otaczający dziecko. Program nie wymaga zdawania sprawdzianów, zaś "język angielski" (z tekstami czytanymi przez brytyjskich lektorów) jest przede wszystkim pretekstem do doskonałej zabawy. Oba języki, polski i angielski, występują tu obok siebie - ten pierwszy służy przede wszystkim do określania zadań, wydawania poleceń i tłumaczenia działania poszczególnych ćwiczeń; drugim zaś posługują się niektórzy mieszkańcy Krainy Języka Angielskiego. Ukryte w zabawach ćwiczenia obejmują przede wszystkim język mówiony, nie wymagają od dziecka umiejętności czytania, choć wszystkie słówka występują tu również w formie pisanej.
W programie dziecko spotka wiele postaci, zabaw i miejsc znanych z programu "Alfabet i Nauka Czytania" - pojawi się więc zarówno mały Mól Książkowy, jak i Wróżka Księżniczka, a większość gier i zabaw to nowe wersje tych, które dziecko poznało i polubiło wcześniej. Wprowadzenie języka angielskiego zmienia jednak ich sens do tego stopnia, że zyskują one zupełnie nową jakość, zaś dziecko nie czuje się zagubione w tej urozmaiconej przestrzeni. Gapowaty kucharz gotujący zupę będzie tym razem mówił po angielsku, podobnie jak goście w babeczkowej restauracji czy klienci lodziarni. Słownictwo wprowadzane jest tu stopniowo, zaś każdy nowy wyraz pojawia się przynajmniej w jednej zabawie, jako element do przećwiczenia. Wraz z postępem dokonywanym przez dziecko wprowadzane są następne porcje słówek i zabaw. Przez cały czas użytkownikowi programu towarzyszy Bolek, który na bieżąco tłumaczy co ważniejsze kwestie na język polski, dostępny jest również podręczny słowniczek obrazkowy.
Program przygotuje dziecko do bardziej zaawansowanego kursu języka angielskiego, jaki znajduje się w programie "Bolek i Lolek - Język angielski dla dzieci". Postacią łączącą oba programy jest, oprócz Bolka i Lolka, wesoły stwór Gorak, który tym razem przepytuje grającego z nowych słówek. "Bolek i Lolek - Język angielski dla najmłodszych" nadaje się doskonale zarówno dla dzieci, które znają już pozostałe produkty z serii, jak i dla tych, które dopiero teraz mają
poznać naszych sympatycznych bohaterów.

* 32 różnorodne zabawy
* 250 angielskich słówek i zwrotów
* słowniczek obrazkowy
* tłumaczenie wszystkich kwestii na język polski
* stopniowe wprowadzanie nowego słownictwa
* możliwość współużytkowania programu przez sześcioro dzieci
* Poziom zabaw doskonale dopasowany do możliwości dzieci w najniższej grupie wiekowej
* brytyjscy lektorzy
* kolorowa grafika i sympatyczne postacie
* poziom trudności dostosowany do wieku dziecka
* nie wymaga umiejętności czytania
Data dodania:
08 Nov 2008 12:53:19
Data dodania:
08 Nov 2008 12:55:23
Rozmiar:
61.8MB
Pobrań:
1909
Licencja:
Demo
Autor:
Aidem Media
Strona WWW:
Kliknij aby odwiedzić stronę

Pobierz program: Bolek i Lolek - Angielski dla najmłodszych Pobierz