Na tej stronie pobierzesz program:

EuroPlus+ Angielski dla nastolatków

Opis:
EuroPlus+ Angielski dla nastolatków w nowej, wzbogaconej wersji to ekscytujący kurs językowy dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum, który składa się z dwóch poziomów zaawansowania. Wychodząc od bardzo podstawowych wiadomości, prowadzi w sposób zabawny i łatwy do zapamiętania poprzez najistotniejsze zagadnienia lingwistyczne. Praktyczna struktura kursu, ciekawe animacje, lekcje wideo oraz wielokulturowa tematyka lekcji dostarczają uczniom przydatnych i spójnych wiadomości.

Program został przygotowany w konwencji pełnego kursu językowego dla początkujących, kształci więc wszystkie umiejętności językowe: mówienie, pisanie, czytanie i rozumienie ze słuchu. Sposób przekazywania wiedzy dostosowany został do możliwości percepcyjnych uczniów w wieku 9–13 lat.

Dla poprawnego działania programu konieczne jest, by w systemie MS Windows zainstalowany był protokół TCP/IP. W komputerach niewyposażonych w kartę sieciową należy wraz z protokołem TCP/IP zainstalować kartę Dial-up (dla systemów MS Windows 9x) lub kartę Microsoft Loopback (dla systemów MS Windows 2000/XP).
Data dodania:
29 Oct 2008 22:46:23
Data dodania:
29 Oct 2008 22:47:57
Rozmiar:
56.37 MB
Pobrań:
1870
Licencja:
Demo (testowa)
Autor:
Young Digital Poland
Strona WWW:
Kliknij aby odwiedzić stronę

Pobierz program: EuroPlus+ Angielski dla nastolatków Pobierz