Na tej stronie pobierzesz program:

SharePoint Designer 2010

Opis:
SharePoint Designer 2007 to program do tworzenia stron internetowych i aplikacji pracujących na platformie SharePoint.
Umożliwia on dopasowywanie witryn programu SharePoint do potrzeb użytkownika.

Program Office SharePoint Designer 2007 może służyć do tworzenia interakcyjnych rozwiązań i wdrażania ich na platformie programu SharePoint bez pisania kodu.

  • W programie Workflow Designer można automatyzować procesy biznesowe, takie jak zatwierdzanie dokumentów, powiadomienia o zdarzeniach niestandardowych oraz inne zadania związane z współpracą.
  • Można tworzyć aplikacje raportowania i śledzenia, używając widoków danych i formularzy w celu łatwego gromadzenia i agregowania danych pochodzących spoza witryny, z list programu SharePoint oraz z bibliotek dokumentów znajdujących się w witrynie sieci Web.
  • Można szybko rozpocząć pracę, korzystając z wstępnie skonstruowanych szablonów aplikacji programu Microsoft Windows SharePoint Services, które są w pełni dostosowywalne i rozszerzalne przy użyciu programu Office SharePoint Designer 2007.
  • Można rozszerzać rozwiązania, konstruując zaawansowane interakcyjne strony Microsoft ASP.NET. Można wstawiać i edytować formanty przy użyciu tych samych zaawansowanych menu działań formantów oraz siatki właściwości formantów, które wcześniej były dostępne tylko w narzędziach deweloperskich, takich jak program Microsoft Visual Studio 2005.
Data dodania:
17 Aug 2009 21:32:10
Data dodania:
23 Apr 2010 23:33:31
Rozmiar:
297MB
Pobrań:
1865
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
Wersja:
2010
Autor:
Microsoft Corporation
Strona WWW:
Kliknij aby odwiedzić stronę

Pobierz program: SharePoint Designer 2010 Pobierz