Na tej stronie pobierzesz program:

G DATA InternetSecurity 2015 25.1.0.2

Opis:
G DATA InternetSecurity 2013 jest pakietem zabezpieczającym nowej generacji, gwarantującym najwyższą skuteczność ochrony danych przed wszystkimi zagrożeniami występującymi w Internecie. Kompletną ochronę w czasie korzystania z komputera gwarantuje program G DATA AntiVirus wyposażony w AntiRootkit i AntiSpyware. Natomiast ochronę użytkownika w sieci zapewniają moduły:

  • AntiPhising - wykryje sfałszowane strony internetowe wyłudzające poufne informacje,
  • Firewall - zablokuje ataki hakerów,
  • AntiSpam - rozpozna spam przy użyciu samouczącego się algorytmu Bayesa,
  • WebFilter - sprawdzi zawartość stron www przed ich wyświetleniem i ochroni prywatność,
  • Kontrola rodzicielska - ochroni dzieci przed niepożądanymi stronami internetowymi.

Pakiet G DATA InternetSecurity 2013 zapewnia aktywną ochronę Twoich danych podczas korzystania z usług bankowości internetowej. Nie pozwoli na przejęcie przez hakera kontroli nad Twoim komputerem i zabezpieczy przed kradzieżą poufnych danych takich jak loginy, hasła czy numery kart kredytowych.  Wyróżniona przez ekspertów skuteczność i szybkość działania programu sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem dla firm oraz dla użytkowników domowych.Program został wyposażony w 2 silniki skanujące z 2 niezależnymi bazami sygnatur wirusów aktualizowanymi co godzinę. Dzięki tak zaawansowanej technologii każdy użytkownik korzystający z programu G DATA AntiVirus posiada 2 razy skuteczniejszą ochronę od użytkownika używającego oprogramowania z jednym skanerem. Wyjątkową skuteczność ochrony wspiera rozwiązanie OutbreakShield, które zapewnia aktywną ochronę komputera przed najnowszymi zagrożeniami już do 2 minut od ich pojawienia się w Internecie.

 G DATA AntiVirus jest wyposażony w najnowocześniejsze rozwiązanie technologiczne na rynku antywirusów:
  • Fingerprinting - zapobieganie powtórnemu skanowaniu plików sprawdzonych w czasie ostatniego skanowania (o ile nie były modyfikowane), dzięki czemu proces skanowania trwa o wiele krócej,
  • ParallelScan - optymalizację programu dla procesorów Dual Core i Quad Core.
Dzięki temu program stał się jednym z najszybszych antywirusów na rynku – zachowując przy tym najefektywniejszą skuteczność wykrywania każdego rodzaju zagrożeń.
Data dodania:
27 Apr 2009 22:44:54
Data dodania:
09 Apr 2015 18:16:54
Rozmiar:
162 MB
Pobrań:
1856
Licencja:
Trial (testowa)
Wersja:
2015 25.1.0.2
Autor:
G DATA Software Sp. z o.o.
Strona WWW:
Kliknij aby odwiedzić stronę

Pobierz program: G DATA InternetSecurity 2015 25.1.0.2 Pobierz