Wyróżnione programy w softpage.pl

NAJCZĘŚCIEJ POBIERANE

Sterownik do kamery internetowej Creative Live!... Creative Live! Cam Vista IM (VF0260) 
[31723] 
Sterownik do kamery internetowej Creative Live!...
Fun Billboard CE to darmowy program, wyświetla... Fun Billboard 2.5.0.41 
[18360] 
Fun Billboard CE to darmowy program, wyświetla...
Sterownik do kamery internetowej Creative Live!... Creative Live! Cam Vista IM (VF0420) 
[12843] 
Sterownik do kamery internetowej Creative Live!...
DWG TrueConvert to bezpłatny program, służą... DWG TrueConvert 2010 
[11148] 
DWG TrueConvert to bezpłatny program, służą...
Sterownik do głośników Creative Inspire T610... Creative Inspire T6100 
[10808] 
Sterownik do głośników Creative Inspire T610...

Na tej stronie pobierzesz program:

Adobe Acrobat X Pro 10.1.4

Opis programu:
Adobe Acrobat to program przeznaczony do tworzenia i obróbki dokumentów w formacie PDF. Najnowsza wersja programu obsługuje wersje wszystkie wersje formatu do X-5.

Funkcje programu:
  • Konwertowanie lub skanowanie w celu uzyskania pliku PDF - oprogramowanie Adobe Acrobat X pozwala szybko i sprawnie konwertować oraz skanować dowolną zawartość w celu tworzenia plików PDF. Obsługuje między innymi dokumentypapierowe, wiadomości e-mail, zdjęcia, arkusze kalkulacyjne, strony internetowe oraz nagrania wideo zgodne z programem Adobe Flash Player. Umożliwia tworzenie i udostępnianie plików PDF przygotowanych do wyświetlania na urządzeniach przenośnych oraz smartphone.
  • Eksportowanie i edytowanie plików PDF - program pozwala łatwo edytować pliki PDF, a także szybko eksportować dokumenty PDF do formatów programów Word i Excel. W ten sposób czas nie jest marnowany na wielokrotne wprowadzanie informacji — można od razu przejść do używania zawartości. Oprogramowanie Acrobat X ogranicza występowanie błędów, poprawia wydajność i skraca czas realizacji projektów.
  • Łączenie plików z wielu aplikacji - nie trzeba już zaśmiecać cudzych skrzynek odbiorczych wieloma wiadomościami e-mail i załącznikami. Oprogramowanie pozwala opracowywać i dostarczać pliki PDF o profesjonalnym wyglądzie, które można łatwo wysyłać, otwierać, wyświetlać i przeglądać.
  • Większa wydajność i spójniejsze procesy - nowatorskie funkcje oprogramowania — ułatwiające między innymi opracowywanie złożonych projektów oraz przygotowywanie i przedstawianie materiałów o wysokiej jakości - przyspieszają pracę i poprawiają jej efekty.
  • Usprawnione recenzowanie dokumentów online - oprogramowanie przyspiesza gromadzenie opinii i zatwierdzanie dokumentów. Udostępnione recenzje dokumentów obsługiwane w trybie online oraz komentarze w plikach PDF ułatwiają uzgadnianie ważnych kwestii (i zapisywanie decyzji) na każdym etapie realizacji projektu.
  • Zbieranie danych za pomocą formularzy PDF obsługujących wypełnianie - czynności takie jak tworzenie, rozpowszechnianie oraz śledzenie interaktywnych formularzy PDF przypominających dokumenty papierowe są tak proste, że nie wymagają już pomocy działu informatycznego.
  • Ochrona plików i dokumentów PDF - łatwe w użyciu funkcje zabezpieczeń pozwalają chronić informacje poufne. Zastosowanie w dokumentach PDF haseł, podpisów cyfrowych oraz znaczników redakcyjnych pozwala budować niezawodne procesy pracy z materiałami cyfrowymi.
  • Zapewnianie zgodności ze standardami PDF i normami dotyczącymi dostępności - oprogramowanie pozwala uzyskać zgodność z przepisami oraz ze standardami obowiązującymi w dziale lub w firmie, a także przygotować dokumenty stosownie do potrzeb osób niepełnosprawnych.
  • Wyświetlanie, przeszukiwanie i udostępnianie plików PDF - pliki PDF mogą wyświetlać, przeszukiwać i drukować dowolne osoby korzystające z darmowego oprogramowania Adobe Reader. Dzięki temu można mieć pewność, że udostępnione pliki PDF będą dostępne dla współpracowników i klientów dokładnie w zamierzonej formie — niezależnie od platform, przeglądarek, urządzeń i formatów plików.
Wersji testowej programu można używać bez ograniczeń przez 30 dni. Jak wszystkie programy Adobe, wersję testową Acrobata X można pobrać ze strony producenta po uprzednim zalogowaniu się na konto Adobe lub darmowej rejestracji.
Licencja:
testowa (trial)
Ostatnia aktualizacja:
28 Aug 2012 13:19:18
Dodał:
Softpage (Softpage)
Data dodania:
19 Dec 2010 21:45:05
Producent/Autor:
Adobe Systems Incorporated
Wersja:
10.1.4
Rozmiar:
-
System operacyjny:
Windows XP/Vista/7
Strona producenta:
Kliknij aby odwiedzić stronę
Liczba pobrań:
1974
Ocena:
stars/0.gifGłosów:0

Pobierz program: Adobe Acrobat X Pro 10.1.4 Pobierz

Komentarze:
Roman Zimiński 2010-12-29 14:03:03 Świetny program, którego już w pełnej wersji używam od kilku dni w firmie. Najpierw dokładnie przetestowaliśmy triala, sprawdził się i kupiliśmy:) Polecam wszystkim, którzy dużo pracują przy obróbce dokumentów cyfrowych.

PROGRAMY, STEROWNIKI, GRY - TOP DNIA

GRY - TOP TYGODNIA

darmowe programy, programy, download,  dobre programy, dobreprogramy, instalki, programy do pobrania, darmowe gry do pobrania za darmo,  freeware, shareware, emule, bearshare, turboxp, nero, download, darmowe gry download programy najnowsze programy, norton anti-virus, download
Liczba programów : 10101
Liczba artykułów : 1056
Liczba poradników : 360
Liczba terminów IT : 407
Osób online: 40 gości