Wyróżnione programy w softpage.pl

NAJCZĘŚCIEJ POBIERANE

Sterownik do kamery internetowej Creative Live!... Creative Live! Cam Vista IM (VF0260) 
[31720] 
Sterownik do kamery internetowej Creative Live!...
Fun Billboard CE to darmowy program, wyświetla... Fun Billboard 2.5.0.41 
[17835] 
Fun Billboard CE to darmowy program, wyświetla...
Sterownik do kamery internetowej Creative Live!... Creative Live! Cam Vista IM (VF0420) 
[12841] 
Sterownik do kamery internetowej Creative Live!...
DWG TrueConvert to bezpłatny program, służą... DWG TrueConvert 2010 
[11148] 
DWG TrueConvert to bezpłatny program, służą...
Sterownik do głośników Creative Inspire T610... Creative Inspire T6100 
[10785] 
Sterownik do głośników Creative Inspire T610...

Na tej stronie pobierzesz program:

Fotoopis 1.9

Opis programu:

FotoOpis to program przeznaczony do prezentacji na ekranie plików graficznych (JPG, JPEG,BMP,WMF,EMF) wskazywanych przez użytkownika komputera lub do dokonywania projekcji kolejno wszystkich, znajdujących się w wybranym katalogu obrazów, w określonym przez użytkownika czasie.

Istotną właściwością programu jest możliwość dołączania do w/w plików tekstowych opisów, które podczas prezentacji plików graficznych (obrazów) będą wyświetlane na ekranie w miejscu i trybie ustawianym przez użytkownika komputera. W przypadku prezentacji tych plików z wykorzystaniem przeglądarki Internetowej lub dowolnego edytora graficznego będzie to wyświetlanie "standardowych" (bez opisu) plików.
Aktualna wersja programu jednocześnie z prezentacją plików graficznych z tekstowym opisem może odtwarzać pliki dźwiękowe WAV lub MP3. Warunkiem ich odtwarzania jest nadanie im nazwy identycznej jak pliku graficznego, przy zachowaniu oczywiście "muzycznego" ich rozszerzenia WAV lub MP3.
W takiej wersji zastosowanie programu może zostać diametralnie rozszerzone - przy pomocy "FotoOpisu" możemy uatrakcyjnić naukę słówek, zwrotów i zdań podczas nauki języków obcych. W wyniku jednoczesnego oddziaływania na nasze receptory wzroku i słuchu nauka ta będzie bardziej efektywną. Oprócz nauki języków obcych program może być szeroko wykorzystywany w całym procesie dydaktycznym.
Czas prezentacji na ekranie plików graficznych ustala w sposób dowolny użytkownik programu; w przypadku, gdy do danego obrazu dołączony jest plik dzwiękowy o czasie trwania dłuższym od czasu ustawionego, wówczas prezentacja danego obrazu zostaje wydłużona do końca trwania sekwencji dzwiękowej.
Program wyposażono w opcje umożliwiające użytkownikowi komputera przechodzenie z automatycznego pokazu obrazów do prezentacji dowolnie ich wybieranych. Stosownie do potrzeb i upodobań użytkownik może dobierać kolor planszy i kolor okna opisów tekstowych, fonty (kolor, styl i rozmiar) pola opisu oraz kolory napisów dolnego panela.
W wersji Niezarejestrowanej jedynie automatyczny pokaz (i powtarzanie katalogu) obrazów został ograniczony do 15 pozycji; wersja Zarejestrowana jest oczywiście pozbawiona tych ograniczeń.

Ostatnia aktualizacja:
23 Aug 2013 19:42:50
Dodał:
Mulawa Andrzej (awalum)
Data dodania:
12 Nov 2010 20:10:59
Producent/Autor:
Mulawa Andrzej
Wersja:
1.9
Rozmiar:
869 kB
Strona producenta:
Kliknij aby odwiedzić stronę
Liczba pobrań:
1855
Ocena:
stars/0.gifGłosów:0

Pobierz program: Fotoopis 1.9 Pobierz

Bądź pierwszą osobą komentującą! Musisz się zalogować lub zarejestrować.

monitor-info.png Display this file now

darmowe programy, programy, download,  dobre programy, dobreprogramy, instalki, programy do pobrania, darmowe gry do pobrania za darmo,  freeware, shareware, emule, bearshare, turboxp, nero, download, darmowe gry download programy najnowsze programy, norton anti-virus, download
Liczba programów : 10101
Liczba artykułów : 1056
Liczba poradników : 360
Liczba terminów IT : 407
Osób online: 53 gości