Wyróżnione programy w softpage.pl

NAJCZĘŚCIEJ POBIERANE

Sterownik do kamery internetowej Creative Live!... Creative Live! Cam Vista IM (VF0260) 
[31723] 
Sterownik do kamery internetowej Creative Live!...
Fun Billboard CE to darmowy program, wyświetla... Fun Billboard 2.5.0.41 
[18348] 
Fun Billboard CE to darmowy program, wyświetla...
Sterownik do kamery internetowej Creative Live!... Creative Live! Cam Vista IM (VF0420) 
[12843] 
Sterownik do kamery internetowej Creative Live!...
DWG TrueConvert to bezpłatny program, służą... DWG TrueConvert 2010 
[11148] 
DWG TrueConvert to bezpłatny program, służą...
Sterownik do głośników Creative Inspire T610... Creative Inspire T6100 
[10802] 
Sterownik do głośników Creative Inspire T610...
Miliard pobrań treści z serwisu iTunes U Drukuj Email

Dodany przez: Redakcja   
Poniedziałek, 04 Marzec 2013 18:41

Miliard pobrań treści z serwisu iTunes UFirma Apple poinformowała dziś, że liczba pobrań treści z serwisu iTunes U sięgnęła jednego miliarda. iTunes U to największy na świecie elektroniczny katalog bezpłatnych treści edukacyjnych publikowanych przez najlepsze szkoły oraz renomowane biblioteki, muzea oraz inne instytucje. Nauczyciele mogą korzystać z tych treści, opracowując własne wykłady, zadania, ćwiczenia, książki, quizy i inne materiały dydaktyczne dla użytkowników systemu iOS na całym świecie.

 

Tagi: aplikacja | Apple | iTunes U | platforma | pobieranie

Czytaj cały artykuł
 
Włamanie do Evernote. Reset hasła dla wszystkich użytkowników Drukuj Email

Dodany przez: Redakcja   
Niedziela, 03 Marzec 2013 12:39
Włamanie do Evernote. Reset hasła dla wszystkich użytkownikówPracownicy firmy Evernote, popularnego serwisu internetowego do przechowywania notatek, krótkich nagrań czy zdjęć poinformowali na blogu, że prawdopodobnie niepowołane osoby uzyskały dostęp do podstawowych informacji o wszystkich użytkownikach serwisu. Mowa w tym przypadku o nazwie użytkownika, adresie email oraz zaszyfrowanym haśle. Jeśli zatem będziecie się teraz logować do serwisu, to nie powinna Was zdziwić prośba o zmianę wcześniejszego hasła.
Według Evernote, włamywacze nie uzyskali dostępu do żadnych plików, ale można z powodzeniem założyć, że Wasze adresy email mogą w przyszłości zostać zasypane wszelkiego rodzaju spamem.

Tagi: bezpieczeństwo | Evernote | haker | oprogramowanie | program | serwis

Czytaj cały artykuł
 
Premiery gier komputerowych - Marzec 2013 Drukuj Email

Dodany przez: Redakcja   
Środa, 27 Luty 2013 17:59
Premiery gier komputerowych - Marzec 2013Mijający miesiąc przyniósł sporo ciekawych premier gier komputerowych, wśród których najważniejszymi były Aliens: Colonial Marines, Dead Space 3 oraz Crysis 3. Marzec również zapowiada się interesująco, bowiem na horyzoncie już majaczy kolejne wcielenie serii Tomb Radier, które wygląda nader smakowicie. Nie należy też zapominać o odświeżonym SimCity dla wielbicieli strategii ekonomicznych oraz StarCraft II: Heart of the Swarm, czyli drugiej części kosmicznej trylogii RTS. Miłośnicy cRPG otrzymają pakiety DLC The Elder Scrolls V: Skyrim - Dragonborn i Mass Effect 3: Citadel, natomiast Assassin's Creed III wzbogaci się o dodatek Tyrania Króla Waszyngtona - Zdrada.

Tagi: gry akcji | gry komputerowe | premiera | Starcraft | Tomb Raider

Czytaj cały artykuł
 
"MiniDuke"- nowy szkodliwy program przeznaczony do szpiegowania wielu podmiotów i instytucji rządowych. Drukuj Email

Dodany przez: Redakcja   
Środa, 27 Luty 2013 17:28
Kaspersky Lab informuje o swoim nowym projekcie badawczym, w którym przeanalizowany został szereg incydentów naruszeń bezpieczeństwa z wykorzystaniem wykrytego niedawno exploita PDF dla aplikacji Adobe Reader (CVE-2013-6040) oraz nowego, spersonalizowanego szkodliwego programu znanego jako MiniDuke. W ciągu ostatniego tygodnia MiniDuke został wykorzystany w atakach na wiele podmiotów i instytucji rządowych na całym świecie. Eksperci z Kaspersky Lab we współpracy ze specjalistami z laboratorium CrySys Lab szczegółowo przeanalizowali ostatnie ataki i opublikowali swoje wnioski.
 
 

Tagi: bezpieczeństwo | exploit | MiniDuke | szkodliwe oprogramowanie

Czytaj cały artykuł
 
Tomb Raider: Znamy wymagania sprzętowe Drukuj Email

Dodany przez: Redakcja   
Poniedziałek, 25 Luty 2013 17:09
Tomb Raider: Znamy wymagania sprzętoweCrystal Dynamics podało minimalne i rekomendowane wymagania sprzętowe, a także dodatkowe elementy graficzne, która zobaczą tylko użytkownicy PC. Tomb Raider na PC będzie prezentował się na prawdę ładnie. Gra będzie posiadała tekstury w dużo wyższej rozdzielczości, cienie i rozmycie tła będą wyższej jakości. Lepiej prezentowały się będą także ubrania postaci, SSAO, wilgotność i filtry specjalne. Wersja komputerowa otrzyma także pełne wsparcie dla Steamworks i Steam Big Picture.
 
 

Tagi: gra | sprzęt | Tomb Raider | wymagania

Czytaj cały artykuł
 
Premiera Galaxy S IV już 14 marca Drukuj Email

Dodany przez: Redakcja   
Wtorek, 19 Luty 2013 17:40
Premiera Galaxy S IV już 14 marcaNowy Galaxy S IV musi się okazać sukcesem, a Samsung bez wątpienia chce mocno zaskoczyć użytkowników. ldar Murtazin często komentujący wydarzenia na rynku mobilnym poinformował na Twitterze, że 14 marca będzie czasem "dużych ogłoszeń". Jednocześnie stwierdził, że HTC znów nie da rady przez to zrealizować swoich prognoz sprzedaży.

Więcej funkcji i nowy wygląd
 
"Zapiszcie sobie datę dużego ogłoszenia: 14 marca" - napisał Murtazin. "I na razie bądźcie cicho. HTC znów nie zrealizuje planów sprzedażowych HTC One, tak jak to było w 2012 roku".

Tagi: GALAXY S IV | premiera | samsung | smartfon

Czytaj cały artykuł
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 10 z 175

GRY - TOP TYGODNIA

darmowe programy, programy, download,  dobre programy, dobreprogramy, instalki, programy do pobrania, darmowe gry do pobrania za darmo,  freeware, shareware, emule, bearshare, turboxp, nero, download, darmowe gry download programy najnowsze programy, norton anti-virus, download
Liczba programów : 10101
Liczba artykułów : 1056
Liczba poradników : 360
Liczba terminów IT : 407
Osób online: 34 gości