Windows 7 już w programie TAP Drukuj

Poniedziałek, 01 Wrzesień 2008 10:05

Windows 7 już w programie TAPPrace nad nową wersją Windows posuwają się w szybkim tempie – otrzymaliśmy z Microsoftu sygnały, że system trafił już do programu TAP. TAP – czyli Technology Adoption Program – to inicjatywa, dzięki której z wersją rozwojową systemu mogą zapoznać się znaczący odbiorcy biznesowi. Podmioty zgadzają się na zainstalowanie Windows w swoim środowisku, a następnie przez osobistego opiekuna przekazują Microsoftowi swoje wrażenia i oczekiwania.

Po wprowadzeniu odpowiednich poprawek – trwa to kilka miesięcy – Microsoft zmieniał zazwyczaj status oprogramowania na „beta” i rozpoczynał szeroko zakrojone, publiczne testy.

Wewnątrz korporacji pojawiły się już buildy z działającym, natywnym dla Windows 7 interfejsem użytkownika. Do tej pory korzystano z interfejsu Windows Visty.

Według słów przedstawicieli Microsoftu Windows 7 jest na jak najlepszej drodze, żeby trafić do sprzedaży w ciągu 12–18 miesięcy.

Źródło: www.itbiznes.pl

 

Tagi: Misrosoft | system operacyjny | windows 7

Komentarze
Dodaj nowy
Napisz komentarz
Nick:
E-mail:
 
Tytuł:
Proszę wpisać kod antyspamowy widoczny na obrazku.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."