Wyróżnione programy w softpage.pl

NAJCZĘŚCIEJ POBIERANE

Sterownik do kamery internetowej Creative Live!... Creative Live! Cam Vista IM (VF0260) 
[31720] 
Sterownik do kamery internetowej Creative Live!...
Fun Billboard CE to darmowy program, wyświetla... Fun Billboard 2.5.0.41 
[17850] 
Fun Billboard CE to darmowy program, wyświetla...
Sterownik do kamery internetowej Creative Live!... Creative Live! Cam Vista IM (VF0420) 
[12841] 
Sterownik do kamery internetowej Creative Live!...
DWG TrueConvert to bezpłatny program, służą... DWG TrueConvert 2010 
[11148] 
DWG TrueConvert to bezpłatny program, służą...
Sterownik do głośników Creative Inspire T610... Creative Inspire T6100 
[10787] 
Sterownik do głośników Creative Inspire T610...
Szereg nowości w usłudze Xbox Music Drukuj Email

Dodany przez: Redakcja   
Poniedziałek, 09 Wrzesień 2013 19:58
Szereg nowości w usłudze Xbox MusicMicrosoft wydał dwie nowe aplikacje mobilne stanowiące fronton jego usługi Xbox Music, przeznaczone na platformy iOS i Android. Firma zapowiedziała również kilka nowości, jakie pojawią się w tej usłudze na pozostałych platformach, w tym również w wersji przeglądarkowej.
Obie wspomniane aplikacje dostępne są do pobrania za darmo w dedykowanych im platformom sklepach - iTunes oraz Google Play. By móc z nich korzystać należy wcześniej wykupić odpowiednią subskrypcję, której koszt wynosi obecnie 9,99 dolarów miesięcznie lub 99,99 dolarów rocznie.
 
 
Oczywiście pamiętajmy o tym, że usługa Xbox Music nie została jeszcze wprowadzona w naszym kraju. Na obu wspomnianych platformach użytkownicy otrzymują na razie tylko i wyłącznie możliwość strumieniowania dostępnych w usłudze utworów, których jest już ponad 30 milionów. Możliwe jest także tworzenie własnych list odtwarzania, które można synchronizować pomiędzy urządzeniami działającymi na Windows 8, Windows Phone 8, a także z Xbox 360. Przyszłe wydania tych aplikacji mają zaoferować również funkcję pobierania muzyki bezpośrednio na urządzenie, umożliwiając użytkownikom słuchanie jej w trybie offline.

Microsoft poinformował również, że uaktualnił wydaną wcześniej przeglądarkową wersję usługi Xbox Music, oferując wszystkim użytkownikom 6 miesięcy bezpłatnego strumieniowania muzyki. Po tym okresie darmowy streaming zostaje ograniczony (do 10 godzin miesięcznie), przy czym ograniczenie to można zdjąć, wykupując subskrypcję do usługi Xbox Music Pass. W wersji tej ma wkrótce pojawić się również nowa funkcja Radio, która zaoferuje wygodny sposób personalizowania kolekcji utworów, a także odkrywanie nowych artystów, zgodnie z preferencjami użytkownika.

Jeśli zaś chodzi o aplikację Xbox Music w systemie Windows 8.1, to ma ona zawierać nową funkcję o nazwie Web Playlist, umożliwiającą wyszukiwanie muzyki w nieco inny niż do tej pory sposób. Jej zadaniem będzie przeszukanie danej witryny pod kątem artystów i tworzenie list odtwarzania z oferowanych przez nich utworów: Pomyślcie o witrynie radiowej lub stronie dotyczącej zbliżającego się festiwalu, na której wylistowani są poszczególni wykonawcy bądź ich utwory. Web Playlist zidentyfikuje całą muzykę i błyskawicznie utworzy z niej niestandardową listę odtwarzania, a wszystko to za pomocą pojedynczego kliknięcia.

Obecnie grupa odpowiedzialna za aplikację Xbox Music współpracuje z zespołami Windows i Bing nad zintegrowaniem w niej wyszukiwania Bing Smart Search. Dzięki tej integracji, gdy użytkownik będzie się starał wyszukać w systemie Windows 8.1 konkretnego wykonawcę, wówczas poza wynikami wyszukiwania z sieci zostaną również wylistowane jego utwory. Te będzie można natychmiast odtworzyć w aplikacji Xbox Music.

Pozostaje więc tylko czekać, aż usługa Xbox Music stanie się w pełni dostępna w Polsce.
 
 
Źródło: centrumxp.pl

Tagi: aplikacja mobilna | Microsoft | usługa | Xbox Music

Komentarze
Dodaj nowy
Napisz komentarz
Nick:
E-mail:
 
Tytuł:
Proszę wpisać kod antyspamowy widoczny na obrazku.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 

GRY - TOP TYGODNIA

darmowe programy, programy, download,  dobre programy, dobreprogramy, instalki, programy do pobrania, darmowe gry do pobrania za darmo,  freeware, shareware, emule, bearshare, turboxp, nero, download, darmowe gry download programy najnowsze programy, norton anti-virus, download
Liczba programów : 10101
Liczba artykułów : 1056
Liczba poradników : 360
Liczba terminów IT : 407
Osób online: 58 gości