Są już nowe wersje AVG 2014 Drukuj

Dodany przez: Redakcja   
Wtorek, 10 Wrzesień 2013 17:44
Są już nowe wersje AVG 2014AVG to jeden z najpopularniejszych pakietów antywirusowych w Polsce. Do użytkowników trafiła jego najnowsza wersja AVG 2014.
Nowe wersje AVG to przede wszystkim szybsze i płynniejsze działanie. W edycji 2014 skoncentrowano się przede wszystkim na ulepszonej ochronie prywatności użytkowników. Dlatego też AVG Internet Security 2014 został wyposażony w ulepszoną zaporę osobistą i dwa całkowicie nowe narzędzia:
 
 
 
 
 
 
 
 


  
- Sejf danych umożliwia szyfrowanie ważnych dla użytkownika plików na dysku twardym komputera – dzięki temu zostanie ograniczony do nich dostęp dla osób trzecich.
- File Shredder to aplikacja, które na trwale usunie pliki z komputera, tak by niemożliwe było ich odzyskanie. Polecana zwłaszcza dla klientów biznesowych oraz osób, które chcą sprzedać stary sprzęt – dzięki temu mamy gwarancję, że nikt nie będzie miał wglądu w pliki, które zawierały cenne dane i informacje.

AVG Antivirus 2014:

- W płatnej wersji pakietu także pojawia się "niszczarka" plików.
- Nowe opcje bezpieczeństwa danych - możliwość szyfrowania dokumentów, zdjęć, czy innych plików.
- Podobnie jak w bezpłatnej wersji, wzmocniono wykrywalność wirusów oraz usprawniono opcję reputacji plików.


Pliki do pobrania z naszego serwisu:

 

Tagi: antywirus | AVG | bezpieczeństwo | internet

Komentarze
Dodaj nowy
Napisz komentarz
Nick:
E-mail:
 
Tytuł:
Proszę wpisać kod antyspamowy widoczny na obrazku.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."