Premiera gry Football Manager 2015 Drukuj

Piątek, 07 Listopad 2014 20:51
Premiera gry Football Manager 2015Cenega, partner dystrybucyjny firmy SEGA® Europe Ltd. w Polsce i na Węgrzech, informuje, że dziś - 7 listopada - jednocześnie z europejską premierą, do sprzedaży w Polsce trafiła gra Football Manager 2015. Tytuł jest dostępny w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej na komputery PC, Macintosh oraz Linux zarówno w wersji pudełkowej, jak i cyfrowej. Za polskie tłumaczenia odpowiada wydawca.
Najnowsza odsłona znanego na całym świecie hitu zawiera ogromną liczbę usprawnień i nowości względem swoich poprzedniczek. Większość zmian została zaprojektowana i wprowadzona specjalnie z myślą o tym, by prowadzenie klubu miało jeszcze bardziej osobisty charakter, a gracze mogli je dostosowywać do własnych potrzeb.
 


Główne cechy gry:

  • Różnorodne style zarządzania: Tylko od gracza zależy jakim menadżerem będzie – czy większość czasu spędzi na boisku ze swoimi zawodnikami? Czy skupi się na samej taktyce i zarządzaniu? A może postara się połączyć cechy obu stylów? Innowacja ta oznacza, że po raz pierwszy w historii serii menadżer będzie mógł znaleźć się na treningu razem z piłkarzami.
  • Ulepszona opcja widoku meczowego: Przeszła ona największą zmianę od czasu wprowadzenia jej do Football Manager 2009. Zastosowanie nowej technologii umożliwiło wprowadzenie aż ponad 2 000 nowych animacji, dzięki czemu rozgrywane mecze wyglądają jeszcze bardziej realistycznie.
  • Odświeżony interfejs: Jedną z największych zmian jest odświeżony interfejs gry, dzięki któremu każdy menadżer bez problemu odnajdzie wszystko, czego potrzeba do poprowadzenia swojego zespołu do zwycięstwa.
  • Liczne zmiany w samej rozgrywce: Zmiany wprowadzono również w wielu innych sferach gry, jak choćby w zarządzaniu finansami, relacjach z mediami, pozyskiwaniu nowych zawodników czy też treningu.Źródło: gry-online.pl

Tagi: Football Manager 2015 | premiera | sport | wersja

Komentarze
Dodaj nowy
Napisz komentarz
Nick:
E-mail:
 
Tytuł:
Proszę wpisać kod antyspamowy widoczny na obrazku.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."