Wyróżnione programy w softpage.pl

NAJCZĘŚCIEJ POBIERANE

Sterownik do kamery internetowej Creative Live!... Creative Live! Cam Vista IM (VF0260) 
[31720] 
Sterownik do kamery internetowej Creative Live!...
Fun Billboard CE to darmowy program, wyświetla... Fun Billboard 2.5.0.41 
[17850] 
Fun Billboard CE to darmowy program, wyświetla...
Sterownik do kamery internetowej Creative Live!... Creative Live! Cam Vista IM (VF0420) 
[12841] 
Sterownik do kamery internetowej Creative Live!...
DWG TrueConvert to bezpłatny program, służą... DWG TrueConvert 2010 
[11148] 
DWG TrueConvert to bezpłatny program, służą...
Sterownik do głośników Creative Inspire T610... Creative Inspire T6100 
[10787] 
Sterownik do głośników Creative Inspire T610...
AKTUALNOŚCI
Premiera gry Football Manager 2015 Drukuj Email

Piątek, 07 Listopad 2014 20:51
Premiera gry Football Manager 2015Cenega, partner dystrybucyjny firmy SEGA® Europe Ltd. w Polsce i na Węgrzech, informuje, że dziś - 7 listopada - jednocześnie z europejską premierą, do sprzedaży w Polsce trafiła gra Football Manager 2015. Tytuł jest dostępny w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej na komputery PC, Macintosh oraz Linux zarówno w wersji pudełkowej, jak i cyfrowej. Za polskie tłumaczenia odpowiada wydawca.
Najnowsza odsłona znanego na całym świecie hitu zawiera ogromną liczbę usprawnień i nowości względem swoich poprzedniczek. Większość zmian została zaprojektowana i wprowadzona specjalnie z myślą o tym, by prowadzenie klubu miało jeszcze bardziej osobisty charakter, a gracze mogli je dostosowywać do własnych potrzeb.
 


Główne cechy gry:

  • Różnorodne style zarządzania: Tylko od gracza zależy jakim menadżerem będzie – czy większość czasu spędzi na boisku ze swoimi zawodnikami? Czy skupi się na samej taktyce i zarządzaniu? A może postara się połączyć cechy obu stylów? Innowacja ta oznacza, że po raz pierwszy w historii serii menadżer będzie mógł znaleźć się na treningu razem z piłkarzami.
  • Ulepszona opcja widoku meczowego: Przeszła ona największą zmianę od czasu wprowadzenia jej do Football Manager 2009. Zastosowanie nowej technologii umożliwiło wprowadzenie aż ponad 2 000 nowych animacji, dzięki czemu rozgrywane mecze wyglądają jeszcze bardziej realistycznie.
  • Odświeżony interfejs: Jedną z największych zmian jest odświeżony interfejs gry, dzięki któremu każdy menadżer bez problemu odnajdzie wszystko, czego potrzeba do poprowadzenia swojego zespołu do zwycięstwa.
  • Liczne zmiany w samej rozgrywce: Zmiany wprowadzono również w wielu innych sferach gry, jak choćby w zarządzaniu finansami, relacjach z mediami, pozyskiwaniu nowych zawodników czy też treningu.Źródło: gry-online.pl

Tagi: Football Manager 2015 | premiera | sport | wersja

Komentarze
Dodaj nowy
Napisz komentarz
Nick:
E-mail:
 
Tytuł:
Proszę wpisać kod antyspamowy widoczny na obrazku.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 

PROGRAMY, STEROWNIKI, GRY - TOP DNIA

GRY - TOP TYGODNIA

darmowe programy, programy, download,  dobre programy, dobreprogramy, instalki, programy do pobrania, darmowe gry do pobrania za darmo,  freeware, shareware, emule, bearshare, turboxp, nero, download, darmowe gry download programy najnowsze programy, norton anti-virus, download
Liczba programów : 10101
Liczba artykułów : 1056
Liczba poradników : 360
Liczba terminów IT : 407
Osób online: 39 gości