Premiera Galaxy S IV już 14 marca Drukuj

Dodany przez: Redakcja   
Wtorek, 19 Luty 2013 17:40
Premiera Galaxy S IV już 14 marcaNowy Galaxy S IV musi się okazać sukcesem, a Samsung bez wątpienia chce mocno zaskoczyć użytkowników. ldar Murtazin często komentujący wydarzenia na rynku mobilnym poinformował na Twitterze, że 14 marca będzie czasem "dużych ogłoszeń". Jednocześnie stwierdził, że HTC znów nie da rady przez to zrealizować swoich prognoz sprzedaży.

Więcej funkcji i nowy wygląd
 
"Zapiszcie sobie datę dużego ogłoszenia: 14 marca" - napisał Murtazin. "I na razie bądźcie cicho. HTC znów nie zrealizuje planów sprzedażowych HTC One, tak jak to było w 2012 roku". Doniesienia o dacie premiery potwierdzają również źródła serwisu The Verge i SamMobile.

Premiera Galaxy S IV ma się odbyć w Nowym Jorku, jednak nie ma co liczyć na to, że wygląd urządzenia poznamy przed jego premierą. Zanim pojawił się poprzedni S III, mieliśmy do czynienia z olbrzymią kampanią dezinformacyjną, która miała ochronić wart miliardy dolarów produkt. Tym razem prawdopodobnie będzie tak samo.

- Przeskok, jeśli chodzi o nowe świetne funkcje, będzie znacznie większy niż w przypadku poprzednich wydań Galaxy - informują źródła The Verge. Choć szczegółów oczywiście brak, przygotować powinniśmy się również na nowy wygląd smartfona, który prawdopodobnie przeniesiony będzie na całą linię nowych urządzeń Galaxy. Ktoś już teraz planuje zakupy?
 
 
Źródło: Dziennik Internautów
 

Tagi: GALAXY S IV | premiera | samsung | smartfon

Komentarze
Dodaj nowy
Napisz komentarz
Nick:
E-mail:
 
Tytuł:
Proszę wpisać kod antyspamowy widoczny na obrazku.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."