Wyróżnione programy w softpage.pl

NAJCZĘŚCIEJ POBIERANE

Sterownik do kamery internetowej Creative Live!... Creative Live! Cam Vista IM (VF0260) 
[31722] 
Sterownik do kamery internetowej Creative Live!...
Fun Billboard CE to darmowy program, wyświetla... Fun Billboard 2.5.0.41 
[18294] 
Fun Billboard CE to darmowy program, wyświetla...
Sterownik do kamery internetowej Creative Live!... Creative Live! Cam Vista IM (VF0420) 
[12843] 
Sterownik do kamery internetowej Creative Live!...
DWG TrueConvert to bezpłatny program, służą... DWG TrueConvert 2010 
[11148] 
DWG TrueConvert to bezpłatny program, służą...
Sterownik do głośników Creative Inspire T610... Creative Inspire T6100 
[10802] 
Sterownik do głośników Creative Inspire T610...
Premiera CorelDRAW Graphics Suite X7. Co w nim znajdziemy? Drukuj Email

Dodany przez: Redakcja   
Niedziela, 06 Kwiecień 2014 11:05
Premiera CorelDRAW Graphics Suite X7. Co w nim znajdziemy? Firma Corel poinformowała o wprowadzeniu na rynek pakietu CorelDRAW Graphics Suite X7, najnowszej wersji swojego sztandarowego pakietu programów graficznych. Dzięki modernizowanemu i bardzo elastycznemu interfejsowi użytkownika pakiet można dostosować do własnego sposobu pracy, co pozwala zwiększyć efektywność na każdym etapie projektowania.
Corel podkreśla, że zmiany, które zobaczymy w nowym oprogramowaniu to efekt konsultacji z grafikami. Zwrócono większą uwagę na potrzeby klientów i wymagania współczesnego rynku, gdzie kładzie się duży nacisk na szybkość i elastyczność.
W rezultacie opracowano nowy, przejrzysty interfejs użytkownika, mniej kolorowy (zmiany dają się zauważyć również w oszczędnym graficznie wyglądzie nowego pudełka), mamy też różne obszary robocze do wyboru oraz udoskonalone opcje wypełnień. Osoby korzystające z pakietu będą mogły szybko rozpocząć pracę i efektywnie realizować projekty w sposób, który najlepiej im odpowiada.
 
 
Nowe/ulepszone funkcje w pakiecie CorelDRAW Graphics Suite X7 umożliwiające skrócenie czasu pracy:

 • Wybór obszaru roboczego: Można wybrać jeden z sześciu wstępnie zdefiniowanych obszarów roboczych, w zależności od poziomu zaawansowania oraz wykonywanego zadania: rosty, domyślny, klasyczny, zaawansowany układ strony lub zaawansowana ilustracja. Można też wybrać obszary robocze przypominające te stosowane w programach Adobe Illustrator i Photoshop.
 • Szybkie dostosowywanie: Możliwość dodania lub usunięcia okien dokowanych, narzędzi i innych elementów pozwala na dostosowanie obszaru roboczego do sposobu pracy.
 • Wypełnienia tonalne: Całkowita kontrola nad wypełnieniami i przezroczystościami umożliwia uzyskanie lepszych efektów w krótszym czasie. Użytkownicy mogą tworzyć eliptyczne i prostokątne wypełnienia tonalne, kontrolować przezroczystość poszczególnych kolorów w wypełnieniu tonalnym, a także powtarzać wypełnienia w obrębie obiektu oraz dostosowywać kąt wypełnienia.
 • Zabawa czcionkami: Pozwala na szybkie i łatwe przeglądanie czcionek, eksperymentowanie z nimi i wybranie najlepszej do projektu.
 • Interfejs wielu dokumentów: Możliwość przełączania w widoku kart między wieloma dokumentami (również na kilku monitorach) umożliwia płynną pracę nad każdym projektem.
 • Narzędzia do edycji zdjęć w programie PHOTO-PAINT: Pozwalają tworzyć unikalne prace, korzystać z czułych na nacisk narzędzi Płyn (Smużenie, Przyciągaj i Ślimak) oraz efektów aparatu fotograficznego (Rozmycie Bokeh, Tonowanie sepią i Wehikuł czasu).
 • Obsługa wyświetlaczy o wysokiej rozdzielczości: Zapewnia spójny wygląd na różnych urządzeniach z ekranami o wysokiej rozdzielczości. Interfejs łatwo dostosować do urządzeń z funkcjami dotykowymi, dlatego z pakietu można wygodnie korzystać na najnowszych komputerach stacjonarnych, laptopach i tabletach.
 • Generator kodów QR: Służy do generowania niestandardowych kodów QR zawierających kolory, obrazki i tekst — wystarczy jedno kliknięcie, aby zweryfikować obsługę kodu QR na wszystkich urządzeniach przenośnych.
 • Prowadnice wyrównania: Dzięki proponowanemu wyrównaniu z sąsiadującymi obiektami pozwalają szybko i precyzyjnie rozmieszczać obiekty.
 • Obsługa czcionek OpenType®, także dla tekstów azjatyckich: Poszerzona obsługa czcionek OpenType, w tym czcionek azjatyckich, zapewnia pełną kontrolę nad opcjami typograficznymi, co pozwala skrócić czas pracy.
 • Wbudowane Centrum zasobów: Łatwa współpraca z członkami społeczności dzięki możliwości udostępniania wypełnień mapą bitową, wektorowych i tonalnych w internetowym repozytorium zintegrowanym z programem Corel® CONNECT™. 
Dostępne również: Aplikacje uzupełniające firmy Corel:

- NOWOŚĆ — aplikacja Patterns (iPhone iOS 7): Pozwala na tworzenie wyjątkowych deseni z wykorzystaniem zdjęć cyfrowych. Desenie można następnie udostępniać oraz synchronizować z programem CorelDRAW X7 za pośrednictwem Centrum zasobów firmy Corel lub innego programu, np. Photoshop. Dostępna bezpłatnie w sklepie Apple Store.
- ULEPSZENIE — aplikacja Designs (Windows 8.1): Pozwala wyszukiwać i udostępniać zdjęcia w Centrum zasobów firmy Corel, serwisie iStockPhoto, Fotolia i innych, a także synchronizować je bezpośrednio z programem CorelDRAW dzięki usłudze Microsoft OneDrive. Tę aplikacje można pobrać nieodpłatnie w sklepie Windows Store.


Pakiet CorelDRAW Graphics Suite X7 zawiera następujące aplikacje:

 • CorelDRAW X7 - program do tworzenia ilustracji wektorowych i układów stron
 • Corel PHOTO-PAINT X7 - program do edycji zdjęć (zapewnia obsługę plików PSD oraz plików RAW z ponad 300 modeli aparatów)
 • Corel PowerTRACE X7 - to narzędzie do trasowania, umożliwiające przekształcanie map bitowych do postaci wektorowej (w programie CorelDRAW X7)
 • Corel CONNECT X7 - przeglądarka pozwalająca na uzyskanie dostępu do materiałów cyfrowych w Centrum zasobów oraz na lokalnym komputerze
 • Corel Website Creator - aplikacja do projektowania witryn internetowych
 • Corel CAPTURE X7 - narzędzie do przechwytywania zawartości ekranu komputera
 • PhotoZoom Pro 3 - dodatek umożliwiający eksportowanie oraz powiększanie cyfrowych zdjęć z programu Corel PHOTO-PAINT
 • ConceptShare - narzędzie usprawniające współpracę, pozwala na dzielenie się pracami graficznymi i pomysłami ze współpracownikami oraz klientami


Pakiet CorelDRAW Graphics Suite X7 zawiera również 10000 obrazków clipart i obrazków cyfrowych, 2000 zdjęć w wysokiej rozdzielczości, 1000 czcionek OpenType, 350 profesjonalnie zaprojektowanych szablonów, 2000 szablonów na pojazdy oraz 800 ramek i deseni, a także ponad 5 godzin szkoleniowych nagrań wideo oraz inne materiały.


Firma Corel zdaje sobie sprawę z faktu, że klienci mają różne preferencje dotyczące metod zakupu produktów. Dlatego oferuje trzy sposoby zakupu pakietu CorelDRAW Graphics Suite X7:

 • Licencja stała: Po dokonaniu jednorazowej płatności klient wchodzi w posiadanie produktu na stałe - w ramach tej opcji dostępne są wersje w pudełku oraz elektroniczne do pobrania.
 • Członkostwo premium: Posiadacze stałej licencji mogą za niewielką opłatę wykupić członkostwo premium i uzyskać szybszy dostęp do nowych funkcji, wyjątkowych materiałów, a także kolejnej wersji pakietu CorelDRAW Graphics Suite bez ponoszenia dodatkowych kosztów.
 • Subskrypcja: Można także co miesiąc lub co rok uiszczać opłaty za korzystanie z pakietu, uzyskując dostęp do takich samych opcji jak w przypadku członkostwa premium.


Dostępność i ceny

Pakiet CorelDRAW Graphics Suite X7 w pełnej wersji ma kosztować 530 euro bez VAT, a uaktualnienia 299 euro bez VAT. Subskrypcja jest dostępna w cenie 24,55 euro z VAT miesięcznie lub 196,23 euro z VAT rocznie. Członkostwo premium jest oferowane w cenie 97,87 euro z VAT rocznie. Dostępne są również wersje komercyjne i edukacyjne w postaci licencji wielostanowiskowych. Zamówienia będą realizowane od 7 kwietnia 2014.

Bezpłatną 30-dniową wersję próbną można pobrać z naszej strony Download.

 

Źródło: Corel

Tagi: Corel | CorelDRAW Graphics Suite X7 | grafika | pakiet graficzny

Komentarze
Dodaj nowy
Napisz komentarz
Nick:
E-mail:
 
Tytuł:
Proszę wpisać kod antyspamowy widoczny na obrazku.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
darmowe programy, programy, download,  dobre programy, dobreprogramy, instalki, programy do pobrania, darmowe gry do pobrania za darmo,  freeware, shareware, emule, bearshare, turboxp, nero, download, darmowe gry download programy najnowsze programy, norton anti-virus, download
Liczba programów : 10101
Liczba artykułów : 1056
Liczba poradników : 360
Liczba terminów IT : 407
Osób online: 39 gości