Pobierz aplikację TP-LINK Tether na Androida i iOS-a Drukuj

Dodany przez: Redakcja   
Wtorek, 20 Sierpień 2013 17:53
Pobierz aplikację TP-LINK Tether na Androida i iOS-aFirma TP-LINK zajmująca się produkcją urządzeń sieciowych i routerów udostępniła niedawno aplikację Tether przygotowaną specjalnie dla urządzeń mobilnych pracujących wraz z systemem Google Android oraz iOS. Aplikacja umożliwia użytkownikom smartfonów i tabletów zarządzanie siecią oraz udostępnianie zasobów w sieciach zbudowanych na podstawie wybranych routery TP-LINK.
 

Aplikacja Tether zawiera prosty i intuicyjny interfejs dzięki, któremu można zmieniać konfigurację, ograniczać dostęp lub udostępniać wybrane zasoby. Tether pozwala także sprawdzić status sieci oraz podłączonych użytkowników. Unikalną funkcją oprogramowania TP-LINK jest zestaw narzędzi zapewniających obsługę dla standardu DLNA, co umożliwia strumieniowanie wybranych plików multimedialnych z dysków sieciowych bezpośrednio do tabletu lub smartfona z systemem Android lub iOS.


Program Tether jest gotowy do współpracy z routerami TP-LINK zaraz po ich wyjęciu z pudełka. Użytkownik urządzenia może w prosty i wygodny sposób konfigurować i zarządzać siecią, w tym monitorować w czasie rzeczywistym aktywnych użytkowników z opcją ograniczania transferu lub blokowania dostępu do niektórych stron dla wybranych urządzeń.

Obsługa standardu DLNA pozwala użytkownikom na przesyłanie z wykorzystaniem aplikacji Tether materiałów multimedialnych z pamięci masowych USB, które podłączone są do routera. Rozwiązanie takie gwarantuje szeroki dostęp do muzyki i filmów bez konieczności pobierania i zapisywania ich w pamięci telefonu.

Aplikacja Tether jest już dostępna w sklepach App Store i Google Play. Z programu mogą korzystać użytkownicy iPhonów pracujących pod kontrolą systemu iOS 5.1 lub jego nowszej wersji oraz właściciele smartfonów i tabletów z zainstalowanym systemem Android w wersji 2.3.3 lub nowszej. Aktualnie z aplikacją kompatybilne są dwuzakresowe routery TP-LINK: TL-WDR4300, TL-WDR3600, TL-WDR3500. Obsługa kolejnych modeli pojawi się wraz z aktualizacją oprogramowania.
 
 
Pobierz aplikację TP-LINK Tether na Androida i iOS-a
 Pobierz aplikację TP-LINK Tether na Androida i iOS-a
Pobierz Tether dla Androida
Pobierz Tether dla iOS
 
 
 
 
Źródło: benchmark.pl

Tagi: Android | aplikacja | program | Tether | TP-LINK

Komentarze
Dodaj nowy
Napisz komentarz
Nick:
E-mail:
 
Tytuł:
Proszę wpisać kod antyspamowy widoczny na obrazku.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."