Wyróżnione programy w softpage.pl

NAJCZĘŚCIEJ POBIERANE

Sterownik do kamery internetowej Creative Live!... Creative Live! Cam Vista IM (VF0260) 
[31710] 
Sterownik do kamery internetowej Creative Live!...
Fun Billboard CE to darmowy program, wyświetla... Fun Billboard 2.5.0.41 
[17271] 
Fun Billboard CE to darmowy program, wyświetla...
Sterownik do kamery internetowej Creative Live!... Creative Live! Cam Vista IM (VF0420) 
[12840] 
Sterownik do kamery internetowej Creative Live!...
DWG TrueConvert to bezpłatny program, służą... DWG TrueConvert 2010 
[11147] 
DWG TrueConvert to bezpłatny program, służą...
Sterownik do głośników Creative Inspire T610... Creative Inspire T6100 
[10769] 
Sterownik do głośników Creative Inspire T610...
Pobierz aplikację TP-LINK Tether na Androida i iOS-a Drukuj Email

Dodany przez: Redakcja   
Wtorek, 20 Sierpień 2013 17:53
Pobierz aplikację TP-LINK Tether na Androida i iOS-aFirma TP-LINK zajmująca się produkcją urządzeń sieciowych i routerów udostępniła niedawno aplikację Tether przygotowaną specjalnie dla urządzeń mobilnych pracujących wraz z systemem Google Android oraz iOS. Aplikacja umożliwia użytkownikom smartfonów i tabletów zarządzanie siecią oraz udostępnianie zasobów w sieciach zbudowanych na podstawie wybranych routery TP-LINK.
 

Aplikacja Tether zawiera prosty i intuicyjny interfejs dzięki, któremu można zmieniać konfigurację, ograniczać dostęp lub udostępniać wybrane zasoby. Tether pozwala także sprawdzić status sieci oraz podłączonych użytkowników. Unikalną funkcją oprogramowania TP-LINK jest zestaw narzędzi zapewniających obsługę dla standardu DLNA, co umożliwia strumieniowanie wybranych plików multimedialnych z dysków sieciowych bezpośrednio do tabletu lub smartfona z systemem Android lub iOS.


Program Tether jest gotowy do współpracy z routerami TP-LINK zaraz po ich wyjęciu z pudełka. Użytkownik urządzenia może w prosty i wygodny sposób konfigurować i zarządzać siecią, w tym monitorować w czasie rzeczywistym aktywnych użytkowników z opcją ograniczania transferu lub blokowania dostępu do niektórych stron dla wybranych urządzeń.

Obsługa standardu DLNA pozwala użytkownikom na przesyłanie z wykorzystaniem aplikacji Tether materiałów multimedialnych z pamięci masowych USB, które podłączone są do routera. Rozwiązanie takie gwarantuje szeroki dostęp do muzyki i filmów bez konieczności pobierania i zapisywania ich w pamięci telefonu.

Aplikacja Tether jest już dostępna w sklepach App Store i Google Play. Z programu mogą korzystać użytkownicy iPhonów pracujących pod kontrolą systemu iOS 5.1 lub jego nowszej wersji oraz właściciele smartfonów i tabletów z zainstalowanym systemem Android w wersji 2.3.3 lub nowszej. Aktualnie z aplikacją kompatybilne są dwuzakresowe routery TP-LINK: TL-WDR4300, TL-WDR3600, TL-WDR3500. Obsługa kolejnych modeli pojawi się wraz z aktualizacją oprogramowania.
 
 
Pobierz aplikację TP-LINK Tether na Androida i iOS-a
 Pobierz aplikację TP-LINK Tether na Androida i iOS-a
Pobierz Tether dla Androida
Pobierz Tether dla iOS
 
 
 
 
Źródło: benchmark.pl

Tagi: Android | aplikacja | program | Tether | TP-LINK

Komentarze
Dodaj nowy
Napisz komentarz
Nick:
E-mail:
 
Tytuł:
Proszę wpisać kod antyspamowy widoczny na obrazku.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
darmowe programy, programy, download,  dobre programy, dobreprogramy, instalki, programy do pobrania, darmowe gry do pobrania za darmo,  freeware, shareware, emule, bearshare, turboxp, nero, download, darmowe gry download programy najnowsze programy, norton anti-virus, download
Liczba programów : 10101
Liczba artykułów : 1056
Liczba poradników : 360
Liczba terminów IT : 407
Osób online: 68 gości