Microsoft wycofuje nowego Service Packa Drukuj

Niedziela, 19 Kwiecień 2015 20:18
Microsoft wycofuje nowego Service PackaGigant z Redmond zaliczył wpadkę z Service Packiem 1 dla programu SQL Server 2014. Oprogramowanie zostało wycofane, gdyż powodowało problemy w trakcie instalacji. W tym tygodniu Microsoft udostępnił Service Pack 1 dla programu SQL Server 2014. Oprogramowanie miało wnieść wiele udoskonaleń, ale przy okazji pojawiły się problemy. Użytkownicy zaczęli zgłaszać błędy powstające w trakcie instalacji Service Packa i gigant z Redmond zdecydował się go wycofać z dystrybucji.

Microsoft już przygotowuje rozwiązanie problemów. Gdy tylko uda się ustalić i zlikwidować błędy, to Service Pack 1 dla SQL Server 2014 zostanie ponownie wydany. Na chwilę obecną nie powinno się go instalować.

Service Pack 1 dla SQL Server 2014 nie wnosi nowych funkcji, ale zawiera liczne udoskonalenia z zakresu stabilności oraz, przede wszystkim, obejmujące wydajność. Poprawiony patch zostanie wydany w ciągu kilku najbliższych tygodni.
 
Microsoft wycofuje nowego Service Packa
 
 
Źródło: komputerswiat.pl
 

Tagi: instalacja | Microsoft | oprogramowanie | SQL Server

Komentarze
Dodaj nowy
Napisz komentarz
Nick:
E-mail:
 
Tytuł:
Proszę wpisać kod antyspamowy widoczny na obrazku.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."