Microsoft udostępnia Office 2016 Mac Preview Drukuj

Czwartek, 05 Marzec 2015 18:00
Microsoft udostępnia Office 2016 Mac PreviewWszyscy posiadacze Mac OS X mogą od dziś testować dedykowane im wydanie pakietu Office. To największa aktualizacja aplikacji od czasu wydania jej w 2011 roku.

Pakiet zawiera zaktualizowane wersje takich programów jak Word, Excel, PowerPoint, OneNote oraz Outlook. A jakie zmiany? Przede wszystkim odświeżony interfejs użytkownika, w którym pojawiły się m.in. nowe ikonki, podręczne narzędzie do zgłaszania zauważonych usterek (uśmiechnięta buzia w prawym, górnym rogu każdej aplikacji) czy też możliwość przeglądania swoich dokumentów na zewnętrznym serwerze. Poza tym rewolucji nie ma - ale czego nowego można by się jeszcze spodziewać po tym pakiecie, który ma już wszystko, czego może zapragnąć zarówno użytkownik domowy, jak i klient biznesowy?

Jak i inne wydania Preview, tak i to zostało udostępnione przez Microsoft za darmo - w zamian za odzew użytkowników oraz zgłaszanie przez nich dostrzeżonych bugów. Pełna, komercyjna wersja ma ukazać się w połowie 2015 roku. Jeśli macie Mac OS X,to ważna informacja - Office 2016 for Mac Preview działa tylko na Yosemite (10.10). Mający ponad 2,5 GB plik instalacyjny można pobrać ze strony Microsoftu, a wymagana ilość miejsca na dysku to 6 GB. Jeśli na komputerze znajduje się Office 2011, w niczym to nie przeszkadza.
Źródło: www.pcworld.pl

Tagi: Mac OS X | Microsoft | Office | Office 2016 | Preview

Komentarze
Dodaj nowy
Napisz komentarz
Nick:
E-mail:
 
Tytuł:
Proszę wpisać kod antyspamowy widoczny na obrazku.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."