Microsoft Office za darmo na iPada, iPhone'a, a wkrótce także na Androida i Windowsa 10! Drukuj

Piątek, 07 Listopad 2014 19:02
Microsoft Office za darmo na iPada, iPhone'a, a wkrótce także na Androida i Windowsa 10! Microsoft ogłosił właśnie kilka ważnych informacji. Po pierwsze, ruszają zapisy do testów pakietu biurowego Office'a dla tabletów z Androidem. Po drugie, wydano aktualizacje pakietu w wersji dla iPada i iPhone. Po trzecie, wraz z premierą systemu Windows 10 wydany zostanie też Office dla komputerów z dotykowym ekranem. A wszystko to za darmo!

Oznacza to, że do edycji dokumentów na tabletach lub smartfonach nie trzeba już posiadać wykupionej subskrypcji usługi Office 365.
 
 
 
Reasumując:

– Aplikacje Word, Excel i PowerPoint dla iPhone'a oraz iPada zostały dzisiaj zaktualizowane. Pozwalają na przeglądanie, tworzenie i edycję prezentacji.

– Użytkownicy Androida mogą zapisać się w kolejce do dostępu do pakietu Office w wersji Preview. Wybrańcy otrzymają dostęp do Worda, Excela oraz PowerPointa.

– Wraz z pojawieniem się na rynku systemu Windows 10, wspomniane aplikacje zostaną udostępnione w sklepie z aplikacjami Windows Store. Będą jednak darmowe tylko dla osób korzystających z urządzeń wyposażonych w ekrany dotykowe.

 
 
 
 
Źródło: Softonic

Tagi: Android | iPad | Microsoft | Office | tablet | Windows 10 | Word

Komentarze
Dodaj nowy
Napisz komentarz
Nick:
E-mail:
 
Tytuł:
Proszę wpisać kod antyspamowy widoczny na obrazku.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."