Microsoft Office Live Workspace po polsku Drukuj

Poniedziałek, 01 Wrzesień 2008 10:01
Microsoft Office Live Workspace po polskuMicrosoft udostępnił wersję beta bezpłatnej usługi Microsoft Office Live Workspace w kolejnych 5 językach - w tym w języku polskim. Usługa firmy z Redmond oferuje teraz także ulepszoną obsługę przeglądarki Firefox. Wersja beta usługi Office Live Workspace stanowi bezpłatne, internetowe rozszerzenie pakietu biurowego Microsoft Office, które zapewnia użytkownikom dostęp do ich dokumentów online oraz pozwala udostępniać swoje prace innym.
Osoby korzystające z rozszerzenia mogą ponadto porządkować dokumenty i projekty w trybie online i pracować nad nimi z poziomu prawie każdego komputera. Z kolei moduł dodatkowy usługi Office Live do programów Microsoft PowerPoint, Excel i Word pozwala użytkownikom łatwo otwierać dokumenty zapisane w obszarze roboczym z poziomu pakietu Office i następnie jednym kliknięciem zapisać je ponownie w sieci WWW.

Polscy internauci korzystający z internetowego rozszerzenia pakietu biurowego Microsoftu mogą teraz umieszczać pliki w sieci WWW, udostępniać je i współpracować z innymi osobami, korzystając z tej usługi w swoim rodzimym języku. Użytkownicy korzystający z Office Live Workspace w języku angielskim, którzy będą chcieli przejść na nową wersję językową, mogą przełączać się na preferowany język bez konieczności przenoszenia treści do nowego obszaru roboczego (Workspace) - poinformowali przedstawiciele Microsoftu.

Internetowe rozszerzenie pakietu biurowego MS Office oferuje teraz także ulepszoną obsługę przeglądarki internetowej Firefox, a w tym „przycisk edycji” dokumentów pakietu Office oraz możliwość umieszczania w sieci WWW wielu plików za pomocą tej przeglądarki.

Użytkownicy rozszerzenia Office Live Workspace mogą również przeglądać i komentować dokumenty w przeglądarce, a także tworzyć w sieci WWW proste listy i notatki. Microsoft planuje zakończyć testy wersji beta usługi w 2009 r.

Źródło: di.com.pl

Tagi: Microsoft | programy | przeglądarki | Redmond

Komentarze
Dodaj nowy
Napisz komentarz
Nick:
E-mail:
 
Tytuł:
Proszę wpisać kod antyspamowy widoczny na obrazku.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."