Firefox 33.1 – 10 lat i nowe funkcje! Drukuj

Poniedziałek, 10 Listopad 2014 20:18
Firefox 33.1 – 10 lat i nowe funkcje! W związku z dziesiątymi urodzinami Firefoxa najnowsza wersja przeglądarki została wydana nieco wcześniej niż zwykle. Firefox 33.1 na Windowsa i Androida wnosi 3 zupełnie nowe i istotne funkcje.

Pierwszą z nich jest pojawienie się przycisku „Wyczyść”, który pomaga w natychmiastowym usunięciu historii przeglądanych stron z ostatnich 5 minut, 2 lub 24 godzin.
 
Nowością są też zapowiadane od dawna nowe funkcje miniaturek. Pojawiają się one w nowo otwartej, pustej karcie. Możemy w nich zobaczyć najczęściej przeglądane strony lub zostawić ją zupełnie pustą.
 
W Firefox 33.1 dodano też zupełnie nową wyszukiwarkę – DuckDuckGo. To wyszukiwarka, która nie zbiera danych o nawykach użytkownika w sieci, tak jak robi to np. Google. Jeśli więc dbacie o swoją prywatność, może to być dla was dobre rozwiązanie. DuckDuckGo pojawił się też w Firefoxie na Androida.
 

 Firefox w najnowszej wersji pobierzecie oczywiście z naszego działu Przeglądarki WWW:

 

 
 
 
Źródło: Softonic.pl

Tagi: Android | firefox | internet | przeglądarka | windows

Komentarze
Dodaj nowy
Napisz komentarz
Nick:
E-mail:
 
Tytuł:
Proszę wpisać kod antyspamowy widoczny na obrazku.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."