Wyróżnione programy w softpage.pl

NAJCZĘŚCIEJ POBIERANE

Sterownik do kamery internetowej Creative Live!... Creative Live! Cam Vista IM (VF0260) 
[31723] 
Sterownik do kamery internetowej Creative Live!...
Fun Billboard CE to darmowy program, wyświetla... Fun Billboard 2.5.0.41 
[18357] 
Fun Billboard CE to darmowy program, wyświetla...
Sterownik do kamery internetowej Creative Live!... Creative Live! Cam Vista IM (VF0420) 
[12843] 
Sterownik do kamery internetowej Creative Live!...
DWG TrueConvert to bezpłatny program, służą... DWG TrueConvert 2010 
[11148] 
DWG TrueConvert to bezpłatny program, służą...
Sterownik do głośników Creative Inspire T610... Creative Inspire T6100 
[10808] 
Sterownik do głośników Creative Inspire T610...
Firefox 29 już jest z nowym interfejsem Drukuj Email

Wtorek, 29 Kwiecień 2014 13:33
Firefox 29 już jest z nowym interfejsemPo długim oczekiwaniu użytkownicy dostali nową, ładną, szybką przeglądarkę. Nowy interfejs, nowa usługa synchronizacyjna. Teraz Firefox może przyciągnąć do siebie wielu nowych użytkowników.

Mozilla Firefox 29 otrzymała długo oczekiwany nowy interfejs graficzny o nazwie Australis. To zupełnie nowy wygląd przeglądarki, jak również sporo zmian jeśli chodzi o układ menu i obsługę przeglądarki.
Na pierwszy rzut oka 29. Firefox to ładne, nieco zaokrąglone na krańcach karty stron. Ponadto wyeliminowany został pasek dodatków znajdujący się na dole - teraz ich ikony znajdują się na górze.
Menu znajdujące się we wcześniejszych wersjach Firefox znajdziemy teraz po prawej stronie tuż pod przyciskiem zamknięcia przeglądarki. Do złudzenia przypomina rozwiązanie zawarte w konkurencyjnej przeglądarce - Google Chrome. W nowym menu znajdziemy ładne kafelki z grafikami zamiast standardowej listy dostępnych narzędzi. Dla bardziej wymagających użytkowników przewidziano również prostą możliwość jego modyfikacji.

Australis jest minimalistyczny, lecz jednocześnie bardzo praktyczny i po prostu ładny. Jedno kliknięcie na przycisk menu, szybki rzut oka i już znajdujemy funkcję/narzędzie którego potrzebujemy. Ponadto nie możemy oprzeć się wrażeniu, że Firefox działa po prostu wydajniej.

Nowa Mozilla Firefox to również wprowadzenie usługi Firefox Sync, pozwalającej na synchronizację swoich ustawień w przeglądarce, historii przeglądania, itp., do innych urządzeń powiązanych z naszym kontem. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie np. dla osób, które chcą uruchomić na komputerze stronę dodaną do zakładek w mobilnej wersji Firefox i na odwrót.
 
 
 
 
 
 
 
Źródło: technologie.gazeta.pl

Tagi: firefox | internet | Mozilla | program do pobrania | przeglądarka internetowa

Komentarze
Dodaj nowy
Napisz komentarz
Nick:
E-mail:
 
Tytuł:
Proszę wpisać kod antyspamowy widoczny na obrazku.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 

GRY - TOP TYGODNIA

darmowe programy, programy, download,  dobre programy, dobreprogramy, instalki, programy do pobrania, darmowe gry do pobrania za darmo,  freeware, shareware, emule, bearshare, turboxp, nero, download, darmowe gry download programy najnowsze programy, norton anti-virus, download
Liczba programów : 10101
Liczba artykułów : 1056
Liczba poradników : 360
Liczba terminów IT : 407
Osób online: 28 gości