Chrome wprowadzi kontrolę rodzicielską Drukuj

Wtorek, 20 Sierpień 2013 18:31
Chrome wprowadzi kontrolę rodzicielskąJuż w niedługim czasie Google być może doda w przeglądarce Chrome nową funkcję, którą docenią przede wszystkim rodzice.
Programów do kontroli rodzicielskiej jest bardzo wiele. Co jednak powiecie na to, aby taką funkcję zaszyć bezpośrednio w przeglądarce internetowej? Na taki pomysł wpadło Google i całkiem możliwe, że tego typu rozwiązanie niedługo pojawi się w Chrome.
 

W najnowszych, poglądowych kompilacjach Chrome z kanału Canary (wydania deweloperskie) zawarto eksperymentalną wersję funkcji, która pozwala użytkownikom tworzyć nowe konta w przeglądarce, a następnie nakładać w nich ograniczenia oraz mniejsze uprawnienia.

Chrome już od jakiegoś czasu wspiera wiele kont użytkowników i wprowadzenie funkcji ograniczającej uprawnienia na wybranych profilach wydaje być się rozsądnym posunięciem. Pamiętajmy jednak, że funkcja znajduje się w fazie eksperymentalnej i nie pojawi się zbyt prędko w stabilnych wydaniach przeglądarki.
 

Najnowszą wersję przeglądarki Chrome pobierzesz z naszego serwisu.

 


Źródło: komputerswiat.pl

Tagi: chrome | google | kontrola rodzicielska | program | przeglądarka

Komentarze
Dodaj nowy
Napisz komentarz
Nick:
E-mail:
 
Tytuł:
Proszę wpisać kod antyspamowy widoczny na obrazku.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."