Wyróżnione programy w softpage.pl

NAJCZĘŚCIEJ POBIERANE

Sterownik do kamery internetowej Creative Live!... Creative Live! Cam Vista IM (VF0260) 
[31722] 
Sterownik do kamery internetowej Creative Live!...
Fun Billboard CE to darmowy program, wyświetla... Fun Billboard 2.5.0.41 
[18296] 
Fun Billboard CE to darmowy program, wyświetla...
Sterownik do kamery internetowej Creative Live!... Creative Live! Cam Vista IM (VF0420) 
[12843] 
Sterownik do kamery internetowej Creative Live!...
DWG TrueConvert to bezpłatny program, służą... DWG TrueConvert 2010 
[11148] 
DWG TrueConvert to bezpłatny program, służą...
Sterownik do głośników Creative Inspire T610... Creative Inspire T6100 
[10802] 
Sterownik do głośników Creative Inspire T610...
Asystent uaktualnienia do systemu Windows 8 Drukuj Email

Dodany przez: Redakcja   
Poniedziałek, 07 Kwiecień 2014 21:50

Asystent uaktualnienia do systemu Windows 8Asystent uaktualnienia do systemu Windows 8 to bezpłatne narzędzie do pobrania. Skanuje komputer, aplikacje klasyczne i podłączone urządzenia, aby sprawdzić czy będą działać z nowszą wersją systemu Windows, a następnie przedstawia bezpłatnie raport o zgodności.

Zależnie od używanej wersji systemu Windows można użyć Asystenta uaktualnienia do zakupienia, pobrania i zainstalowania systemu Windows w trybie online.

 

 

Asystent uaktualnienia wykonuje następujące zadania:

  • Sprawdza, czy sprzęt komputera spełnia podstawowe wymagania systemowe, dotyczące na przykład szybkości i ustawień procesora, ilości pamięci RAM oraz pojemności dysku twardego.
  • Sprawdza, czy obecnie zainstalowane aplikacje oraz obecnie podłączone i połączone urządzenia będą współdziałać z systemem Windows 8. W przypadku aplikacji i urządzeń, dla których występują znane problemy ze zgodnością z systemem Windows 8, udostępnia informacje dotyczące rozwiązań tych problemów.
  • Sprawdza zgodność komputera z pewnymi funkcjami systemu Windows 8, a zwłaszcza ze Sklepem Windows i z funkcjami przyciągania, bezpiecznego rozruchu, dotyku oraz innymi funkcjami.


Po zakończeniu skanowania komputera Asystent uaktualnienia informuje o tym, czy komputer jest gotowy do wykonania uaktualnienia. Otrzymasz raport zgodności z informacjami o czynnościach, które musisz wykonać, aby aplikacje i urządzenia działały po wykonaniu uaktualnienia.Raport można wydrukować lub zapisać na pulpicie. O ile nie zostanie wybrana opcja zachowywania niczego w czasie uaktualnienia, po ukończeniu uaktualnienia raport będzie dostępny na pulpicie.

Jeśli komputer jest gotowy do uaktualnienia, zostanie wyświetlona opcja umożliwiająca zakup, pobranie i zainstalowanie systemu Windows 8 bezpośrednio za pomocą Asystenta uaktualnienia.

Jeśli na komputerze jest obecnie uruchomiony system Windows 7, pliki, aplikacje i ustawienia zostaną łatwo przesłane do systemu Windows 8 Pro. Wybierz opcję zachowania aplikacji, ustawień i plików podczas wykonywania uaktualnienia. Jeśli na komputerze jest obecnie uruchomiony system Windows XP, Windows Vista lub Windows 8 Release Preview, konieczne będzie ponowne zainstalowanie aplikacji po wykonaniu uaktualnienia. Jeśli natomiast na komputerze jest obecnie uruchomiony system Windows Developer Preview lub Windows 8 Consumer Preview, po wykonaniu uaktualnienia nie będzie możliwe zachowanie plików, aplikacji i ustawień.

Ponadto niektóre funkcje systemu Windows 8, takie jak funkcje dotykowe, działają tylko na komputerach obsługujących te funkcje.

 

Asystenta uaktualnienia można pobrać TUTAJ

 

Źródło: Microsoft

Tagi: Microsoft | program | system operacyjny | windows 8

Komentarze
Dodaj nowy
Napisz komentarz
Nick:
E-mail:
 
Tytuł:
Proszę wpisać kod antyspamowy widoczny na obrazku.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
darmowe programy, programy, download,  dobre programy, dobreprogramy, instalki, programy do pobrania, darmowe gry do pobrania za darmo,  freeware, shareware, emule, bearshare, turboxp, nero, download, darmowe gry download programy najnowsze programy, norton anti-virus, download
Liczba programów : 10101
Liczba artykułów : 1056
Liczba poradników : 360
Liczba terminów IT : 407
Osób online: 49 gości