Wyróżnione programy w softpage.pl

NAJCZĘŚCIEJ POBIERANE

Sterownik do kamery internetowej Creative Live!... Creative Live! Cam Vista IM (VF0260) 
[31723] 
Sterownik do kamery internetowej Creative Live!...
Fun Billboard CE to darmowy program, wyświetla... Fun Billboard 2.5.0.41 
[18360] 
Fun Billboard CE to darmowy program, wyświetla...
Sterownik do kamery internetowej Creative Live!... Creative Live! Cam Vista IM (VF0420) 
[12843] 
Sterownik do kamery internetowej Creative Live!...
DWG TrueConvert to bezpłatny program, służą... DWG TrueConvert 2010 
[11148] 
DWG TrueConvert to bezpłatny program, służą...
Sterownik do głośników Creative Inspire T610... Creative Inspire T6100 
[10808] 
Sterownik do głośników Creative Inspire T610...

Gry feedicon16.gif RSS

Zawartość Foldery/Pliki

folder_icons/akcja.gif Akcja

(0/138)
Gatunek gier, w którym najważniejszym czynnikiem kształtującym rozgrywkę jest fabuła i szybkość akcji. Gracz jest uczestnikiem wydarzeń, zwykle kieruje bohaterem z perspektywy pierwszej osoby - tzn, ogląda przedstawiony świat oczami bohatera. Pokonać należy postacie kierowane przez komputer lub innego gracza. Na końcu poziomu zwykle znajduje się boss - jednostka trudna do pokonania.

folder_icons/arkanoid.gif Arkanoid

(0/21)
Gra komputerowa polegająca na odbijaniu piłeczki od ruchomej platformy i zbijaniu klocków. Aby przejść do kolejnego poziomu należy zbić wszystkie klocki, nie dopuszczając by piłeczka uciekła poza platformę. Za zbijane klocki przyznawane są punkty. Istnieje określona ilość piłeczek i platform na planszy. W grze pojawiają się bonusy ułatwiające lub utrudniające zabawę.

folder_icons/bijatyki.gif Bijatyki

(0/27)
Gatunek gier komputerowych, w którym główny nacisk położony jest na walkę. Gry z tego gatunku umożliwiają bijatykę jeden na jednego pomiędzy dwoma graczami lub walkę gracza z komputerem. Zwykle nie używa się broni, choć dopuszczalne jest stosowanie broni białej.

folder_icons/dla_dzieci.gif Dla dzieci

(0/13)
Charakterystyczną cechą tego typu gier jest prostota i atrakcyjnie przedstawiony temat. Od dziecka oczekuje się chwili zastanowienia i odgadnięcia rozwiązania. Duże znaczenie w tego typu grach ma rozwijanie pamięci.

folder_icons/edukacyjne.gif Edukacyjne

(0/6)
Gry edukacyjne, jak sama nazwa wskazuje kształcą gracza. Istnieje wiele podgatunków gier edukacyjnych, a każdy uczy innej treści: gry matematyczne, nauka pisania, itd. Większość gier tego gatunku przeznaczona jest dla młodszych użytkowników, ponieważ, w przypadku trudniejszych tematów, nauczanie poprzez zabawę staje się niepraktyczne.

folder_icons/karciane.gif Karciane

(0/5)
Ta kategoria obejmuje najbardziej znane gry, w których wykorzystuje się talię kart. Są to zwykle popularne i lubiane zabawy karciane przeniesione na ekran monitora. Wśród nich są takie gry jak pasjans lub brydż.

folder_icons/kosci.gif Kości

(0/3)
Kategoria obejmuje gry komputerowe w których znaczącą rolę odgrywają tytułowe kości do zabawy. Ich zastosowanie określają ściśle reguły danej gry. Zwykle są to bardzo dobrze znane i lubiane gry planszowe przeniesione na ekran komputera.

folder_icons/logiczne.gif Logiczne

(0/108)
Gatunek gier komputerowych wymagający od gracza dużo myślenia, refleksu i umiejętności przewidywania. Zwykle zadanie polega na rozwiązywaniu różnych łamigłówek lub przejściu skomplikowanych labiryntów. Gry logiczne często są połączeniem gier przygodowych i edukacyjnych.

folder_icons/mmorpg.gif MMORPG

(0/27)
Masowe internetowe wieloosobowe gry fabularne online (ang. Massively Multiplayer Online Role Playing Game) jest to rodzaj gier komputerowych RPG, w których gracze mogą przenieść się w wirtualne światy. Gracz wciela się w określoną postać i kieruje jej działaniami. Tego typu gry są bardzo popularne na świecie. MMORPG są to zwykle produkty komercyjne. System opłat opiera się na comiesięcznych wpłatach lub doładowaniach konta.

folder_icons/softpage.gif Patche i dodatki

(0/3)
W tej kategorii znajdziemy patche i dodatki do gier, przeznaczone do usunięcia pewnych problemów, błędów czy zwiększenia wydajności.

folder_icons/platformowe.gif Platformowe

(0/66)
Gra platformowa swoją nazwę wzięła od sposobu poruszania się bohatera. Postać przemieszcza się po wielopoziomowych platformach. Głównie zadanie gracza polega na likwidacji przeciwników, unikaniu pułapek oraz zbieraniu nagród i dodatków. Tradycyjnymi elementami platformówek jest bieganie, skakanie i wchodzenie po drabinach. Platformówki zwykle bywały grami dwuwymiarowymi, obecnie są już trójwymiarowe.

folder_icons/przygodowe.gif Przygodowe

(0/27)
Szczególny nacisk w grach przygodowych położono na zwiedzanie przedstawionego świata i rozwiązywanie zagadek. Mniej ważna jest walka i zniszczenie wroga. Fabuła gier tego typu często nawiązuje do takich gatunków literatury i filmu jak: science fiction, fantasy, horror czy komedia. Gry przygodowe były jednymi z pierwszych gier na rynku.

folder_icons/puzle.gif Puzzle/Tetris

(0/12)
Gra rozgrywa się na prostokątnej, początkowo pustej planszy. W trakcie gry pojawiają się klocki złożone z kwadratów, które przemieszczają się w stronę dolnej krawędzi, gdzie należy je układać. Zadanie gracza polega na właściwym rozmieszczeniu klocków na planszy w wyniku czego zostają one usunięte. Liczna jest grupa gier opartych o schemat Tetrisa będących nieznaczną modyfikacją oryginału.

folder_icons/rpg.gif RPG

(0/28)
RPG z ang. role-playing game zwana inaczej grą fabularną. Akcja toczy się zwykle w świecie fantastycznym bądź science fiction a gracze wcielają się w wymyślone postaci. Zabawa toczy się według zaplanowanego scenariusza i należy osiągnąć umowne cele zachowując przy okazji wybrany zestaw reguł i zasad gry.

folder_icons/sportowe.gif Sportowe

(0/53)
Ten typ gier zwykle nawiązuje do jakiegoś sportu. Symuluje aktywność w określonej dyscyplinie sportowej lub nawiązuje do działalności trenerów i menagerów klubów. Najpowszechniejsze dyscypliny sportowe wykorzystywane w grach to: piłka nożna, koszykówka, hokej na lodzie, golf, skoki narciarskie i pływanie.

folder_icons/strategiczne.gif Strategiczne (RTS/TBS)

(0/60)
Gry strategiczne to Kolejny gatunek gier komputerowych, który polegają na umiejętnym planowaniu i efektywnym zarządzaniu surowcami w celu osiągnięcia określonego wyniku. Dzielą się na strategiczne gry turowe(TBS) i strategie czasu rzeczywistego (RTS).
TBS - każdy gracz może w swojej turze przemieszczać swoje jednostki, toczyć bitwy i udoskonalać fortyfikacje.
RTS - gracze podejmują działania w dowolnej chwili, a ich skutki widziane są natychmiast.

folder_icons/strzelanki.gif Strzelanki (FPS/FPP/TPP)

(0/71)
Główny nacisk w grze położony jest na strzelanie, a wszystkie inne aspekty rozgrywki uproszczono. Fabuła gry nie jest zbyt rozbudowana, a od gracza wymaga się tylko zabijania przeciwników i unikania strzałów. Zwykle gry są bardzo dynamiczne i wymagają dużego refleksu.

folder_icons/symulatory.gif Symulatory

(0/43)
Symulacja jest to  przybliżone odtwarzanie zjawiska lub zachowania danego obiektu za pomocą jego modelu. Ten rodzaj gier ma za zadanie przybliżać rzeczywiste warunki i zdarzenia najdokładniej jak to możliwe. W grach zwykle panują ograniczenia podobne do tych występujących w świecie rzeczywistym.
Wiele symulatorów nie ma jasno ustawionych celów gry.

folder_icons/softpage.gif Tworzenie gier

(0/7)
Programowanie gier to specyficzna dziedzina programistów. Łączy inżynierię oprogramowania, grafikę i multimedia, sztuczną inteligencję, fizykę, matematykę, optymalizację i wiele innych dziedzin w jednym wspólnym celu. W kategorii tej znajdziemy programy przeznaczone do tworzenia gier, które zwykle nie wymagają zaawansowanej wiedzy programistycznej aby je stworzyć.

folder_icons/wyscigi.gif Wyścigi

(0/54)
Wyścigi, są kolejnym interesującym gatunkiem gier. Gracz zwykle wciela się w postać kierowcy wydajnego pojazdu. Wymaga się od niego by dojechał, po wyznaczonej trasie, do mety. Pożądanym wynikiem jest najlepszy czas lub wygrana z innymi graczami.

folder_icons/zrecznosciowe.gif Zręcznościowe

(0/168)
Gatunek gier komputerowych w którym najważniejsza jest szybkość i ciągłość akcji oraz umiejętność strategicznego myślenia. Pomyślne ukończenie gry wymaga refleksu i sprawnego operowania przyciskami.

PROGRAMY, STEROWNIKI, GRY - TOP DNIA

GRY - TOP TYGODNIA

darmowe programy, programy, download,  dobre programy, dobreprogramy, instalki, programy do pobrania, darmowe gry do pobrania za darmo,  freeware, shareware, emule, bearshare, turboxp, nero, download, darmowe gry download programy najnowsze programy, norton anti-virus, download
Liczba programów : 10101
Liczba artykułów : 1056
Liczba poradników : 360
Liczba terminów IT : 407
Osób online: 43 gości